Як це працює

Як показує практика, в більшості випадків, користувачі мобільних супутникових телефонів найчастіше повідомляють про себе наступну інформацію:

- "Я знаходжусь..." (посеред Тихого океану, в пустелі, на Північному полюсі, у горах) і т.п.
- Стан справ, здоров'я. (Зі мною та з командою все гаразд) і т.п.  

При цьому дана інформація не зовсім точна, оскільки не відображає детального місця знаходження, а також вимагає певних дій з боку користувача - вийти на відкриту місцевість, зареєструватись в мережі, зробити виклик необхідного абонента, повідомити інформацію, завершити сеанс зв'язку.
      


Для передачі подібної інформації, не обов'язково здійснювати голосовий сеанс зв'язку, досить налаштувати свій супутниковий телефон в режим автоматичної передачі своєї GPS позиції з певним інтервалом часу. Наприклад - 2 рази на добу. Або з певною дистанцією - відправка позиції апарата, наприклад, через кожні 100 км.
Сучасні супутникові телефони та інші гаджети дозволяють здійснювати такі налаштування без додаткових витрат на спеціальні програми або пристрої.

Дані з GPS позицією можна передавати в різних форматах - у вигляді SMS повідомлень на мобільний телефон користувача з "великої землі", або у вигляді e-mail на будь-яку електронну адресу.Вартість передачі однієї позиції-повідомлення прирівнюється, як правило, до вартості передачі одного SMS, згідно Вашого тарифного плану. Це може бути в 2-5 разів дешевше, ніж голосовий сеанс зв'язку.
Також Ви можете налаштувати передачу даного повідомлення групі користувачів, наприклад - додому сім'ї, на роботу, спец. службам і т.п. При цьому зверніть увагу на те, що тарифікуватися буде КОЖНЕ повідомлення КОЖНОМУ адресату.

 


Даний вид зв'язку називається "трекінг абонента" і має такі переваги:

- відправка повідомлень здійснюється в певний час по узгодженому графіку, без допоміжних нагадувань (забув, не встиг, не зміг і т.п.), що гарантує отримання інформації про стан користувача
- визначення точних позицій перебування користувача з точністю GPS систем, що дає дуже корисну інформацію для аналізу, реагування, пошуку, звітності і т.п.
- відносно низькі витрати у порівнянні з голосовою телефонією в 2-5 раз


Отримана інформація буде мати слідуючий вигляд:


email повідомлення
Lat+50deg26'33" Lon+30deg31'22" Alt+514ft GPS Sats seen: 07 2017-09-07 11:20UTC https://map.iridium.com/m?lat=50.442625&lon=30.522828 Sent via Iridium GO!


SMS повідомлення


Для отримання інформації про налаштування даних функцій у Вашому супутниковому пристрої перейдіть у відповідний розділ меню.
Проте, як видно з малюнків, формат даного повідомлення не дуже зручний і інформативний
. Працювати з ним досить важко, а також інформація не систематизована і не відображає переміщення та стан об'єкта .

Для зручності отримання, відображення, зберігання та обробки інформації, наша компанія пропонує скористатися послугою "Навігаційний портал".
Все що Вам необхідно - активізувати номер Вашого супутникового телефона для даної послуги в нашій компанії і отримати відповідний доступ до даних послуг.

Демонстраційна версія порталу знаходиться ТУТ

Вдалого користування.