Про нас

Наша компанія була заснована в 1997 році, в епоху становлення бізнесу пострадянського суспільства. "Термін життя" нашої компанії - 20 років - говорить сам за себе, більшої реклами ми не потребуємо.


Наша компанія НАЙБІЛЬШИЙ сервіс-провайдер мобільного супутникового зв'язку в Україні, і відповідно, всі основні великі і малі підприємства, а також приватні особи, довіряють нам і отримують сервіс від нас вже багато років. Ми маємо величезний досвід в даній галузі, і за історію свого існування маємо багато власних додаткових розробок - радіотехнічних, IT пристроїв, та програмних продуктів.


Вибираючи компанію, в якої Ви купуєте досить недешеве обладнання і послуги супутникового зв'язку, в першу чергу пам'ятайте, що саме головне - це не перша купівля обладнання, а подальше його обслуговування. Від якості підтримки і послуг Вашого партнера часто залежать комерційні контракти і навіть життя і долі людей. Розгалужена мережа наших філій в Європі і США дозволяє покращувати логістику, сервіс і додаткові зручності для клієнтів. Робота в суміжних галузях - навігація, надання сервісу Інтернет по території України, дозволяє розширювати портфель послуг для наших клієнтів.


Сподіваємося, що при ухваленні рішення, ви зробите вибір в нашу користь.


З повагою колектив "САТТРАНС-УКРАЇНА"