Оплата і доставка


Способи оплати:


  • По рахунку (при купівлі юридичною особою). Рахунок виставляється за запитом Вашої компанії. При формуванні замовлення (на попередньому етапі) Ви можете дізнатися про його точну суму. Всі необхідні документи (рахунок, товарна накладна) відправляються разом з обладнанням.
  • По рахунку (при купівлі фізичною особою)
  • Готівкою. Оплата у нашому офісі. Які-небудь додаткові платежі або відсотки не передбачені. Не всі товари можуть бути сплачені готівкою. Це слід уточнити на попередньому етапі.
  • За допомогою банківської карти. Оплата шляхом переведення грошей з Вашої карти за допомогою online кабінету Вашого банку на наш банківський розрахунковий рахунок. При поповненні балансу міжнародних SIM карт можлива оплата на нашу карту Приватбанку. Комісія складатиме від 2%. Не всі товари можуть бути сплачені в такий спосіб. Це слід уточнити на попередньому етапі. Інформація про переведення надійде нам в термін від декількох хвилин до декількох діб.
  • Платіжні системи, електронні платежі, термінали оплати . Комісія складатиме від 0% до 10%. Не всі товари можуть бути сплачені в такий спосіб. Це слід уточнити на попередньому етапі. Після оплати обов'язково повідомите нас про зроблене переведення і точну суму платежу


Доставка


Примітка:

  1.  Незалежно від форми оплати (окрім готівкової), замовлений товар буде виданий (відправлений) не пізніше, ніж через 2 дні після отримання грошових коштів на рахунок нашої компанії.
  2.  При оплаті ефірного часу баланс Вашої SIM карти поповнюється протягом 2-х годин після отримання грошових коштів на рахунок нашої компанії.
  3.  Незалежно від форми оплати (окрім готівкової в офісі) обов'язково повідомите нас про зроблене переведення і точну суму платежу.


Кур'єрська доставка по Україні


Компанії з України можуть отримати замовлення шляхом самовивозу з нашого офісу або кур'єрською службою "НОВА ПОШТА".

  Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся до нас за електронною поштою sales@sattrans.ua або за телефоном, зазначеним у розділі "Контакти".